• Новак
iplusmile Мерење Шише 3060mm Стаклено Шише со Заменлив Земјата Затка Мерење на Примерокот Шише за Стакло Labware (транспарентна)

iplusmile Мерење Шише 3060mm Стаклено Шише со Заменлив Земјата Затка Мерење на Примерокот Шише за Стакло Labware

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Висока температура отпор - може да се sterilized со високи температури и висок притисок.Апликација-мерење шише, што се користи за да додадете и отстрани материи за да се утврди точната тежина.Тоа може да можат да го издржат висока температура и термичка.Затворениот база може да се монтира во вратот на шише и затворени за да се обезбеди содржина и ќе помогне spills и испарување.Тежина шише е направен од високо - квалитет 3. 3 borosilicate стакло, кој е издржлив.Опис Мерење Шише Висока Форма Мерење Јадење Стакло Примерок Шише ( транспарентна ) Карактеристики - Димензии : За 6. 00 X3. 00 X3. 00cm - Боја : Транспарентна. - Материјал : Стакло.Пакет Вклучувајќи 1 x Стакло Тежина Шише.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката