• Новак
GEARWRENCH 3/8 Вози Влијание Проширување, 3 - 84406

GEARWRENCH 3/8 Вози Влијание Проширување, 3 - 84406

DEN 182.40
Производот е достапен

Достапност

Хром молибден легиран челик (CR-MO) за исклучителни сила и долготрајна издржливост.Боја : Црна.- Произведени во Тајван.Универзална зглобовите се достапни во 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", & 1" вози големини.Адаптери се достапни во 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", & 1" вози големини.Слајд заклучување механизам безбедно придава приклучок за проширување.Достапни во 3/8" & 1/2" вози големини во најчесто користените должини. 3/8" вози влијание продолжување 3".хром молибден легиран челик (CR-MO) за исклучителни сила и долготрајна издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката