• Новак
Kbands Победа Јажиња - До 300 Фунти Multiflex Битка Јажиња - Сила & Климатизација - Отпор Бендови Водат До 20ft Секој

Kbands Победа Јажиња - До 300 Фунти Multiflex Битка Јажиња - Сила & Климатизација - Отпор Бендови Водат До 20ft

DEN 1919.76
Производот е достапен

Достапност

Се зголемат Силата и Климатизација Со Секој Тренингот - До 300 кг на Отпор.Вклучува 2 Победа Јажиња + Сила, Воин, Моќ & Состојбата Двојки Дигитални Тренери.Секој јаже вклучува 4 мулти-flex моќ отпор бендови во секоја безбедност ракав да се предизвик дури и најсилните спортисти.Повлечете го Победа Јаже преку водител на рака да се создаде Прилагодливи Појас да се вклопи во половината на секој спортист.Победата Јажиња може да биде двојно даваат до 40 метри на отпор.Секоја Победа Јаже се протега од 8-20 нозе ви даваат голем број на обуки зона се движи и варијации.Климатизација Двојки Дигитални Тренер.Моќ Дигитални Тренер.Воин Дигитални Тренер.Сила Дигитални Тренер.Отпор спринт обука.Партнер или ѕид агилност обука.Подобрување на повеќенасочни движења.Подобрување на нога сила и моќ.Моќ битка јаже slams за зголемување на горниот дел од телото сила.Климатизација мечка индексира.Отпор на кардиоваскуларни обука.Основни сила и ротациона моќ.Секој јаже вклучува 4 мулти-flex моќ отпор бендови во секоја безбедност ракав да се предизвик дури и најсилните спортисти.Повлечете го Победа Јаже преку водител на рака да се создаде Прилагодливи Појас да се вклопи во половината на секој спортист.Победата Јажиња ќе им овозможи за повеќе зацврстува позициите околу рачниот зглоб, појас, глуждот, партнер или планината за да се овозможи динамична сила и климатизација.Победата Јажиња може да биде двојно даваат до 40 метри на отпор.Секоја Победа Јаже се протега од 8-20 нозе ви даваат голем број на обуки зона се движи и варијации.СИЛА И КЛИМАТИЗАЦИЈА ПОБЕДА ЈАЖИЊА Зголемување на Моќ, Сила, Издржливост, и Explosiveness Сила и Климатизација Победа Јажиња се експлозивна обука алатка се користи за да се зголеми моќта.Победата Јажиња подобрување на спортисти способноста да се тренира со отпор повлечете се забрзува, динамичен отпор агилност вежби, горниот дел од телото сила slams, и ротациона вртежен момент вежби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката