• Новак
GUZARE Брод Морските Радио и Звучници Пакет - Водоотпорен Bluetooth Музички Приемник MP3 USB AM FM Радио со 4 Инчи Морски Кутија Јазик и Антена Бела

GUZARE Брод Морските Радио и Звучници Пакет - Водоотпорен Bluetooth Музички Приемник MP3 USB AM FM Радио со 4 Инчи

DEN 2879.76
Производот е достапен

Достапност

Совршен за чамци и campers.На GR306 нема CD или DVD механизам.Морските Радио Карактеристики : Код Тип : FM,AM,Bluetooth-От Морските Радио Текст Видови : Bluetooth, USB,ПОМОШЕН Излези : 1 пар РКА Надвор Инпути : 1 Пар ПОМОШЕН ВО Користи USB, РКА, AM/FM Bluetooth Аудио Извори на Отпорност : 4-Ohms Тјунер Дел FM Стерео Фреквенција Област НАС, Европа 18 FM 12 AM Мемории Bluetooth : долги музички Стриминг RMS Излезна Моќ : 4 x 40 W Екранот позадинско осветлување : Да УВ Стабилна 24 Часа на Часовникот Напојување : DC 12 V Водоотпорен ниво : IP66 Сертификација ги Исполнува ASTM B117 сол/магла стандард ги Исполнува ASTM D4329 4 инчи Морски Тешки Звучници Карактеристики : Боја : Бела автономни pod звучници со монтажа голема заграда.000 Hz Отпорност : 4 ohms Ефикасност : 89d B Инсталација длабочина : 42mm Димензии : 112mm (W) x 110mm (H) x102mm (D) Морски Водоотпорен Брод Гумени Патка Dipole Флексибилни Автомобил FM AM Радио Антена Опис Морски Гума Радио Антена одличниот прием за AM/FM Водоотпорен и отпорен на корозија.USB Полнење на располагање.Морската Средина Пријателски - IPx6 вода јавните заштита, Пластика со УВ слој, Плоштад Отворање (монтажа дефиниција е вклучен), Conformly обложени коло.Моќ ракување со капацитет 50 X2 watts.Пакетот Вклучува : 1 Guzare Брод Морски AM/FM Stereo Приемникот и на 1 Пар (Вкупно 2) Guzare 100 W 4 Инчи Mainre Кутија Говорник и 1 Бела Морските Радио Антена.3 инчен Долго Копје 52-инчен Кабелот Долго Идеален за : Автомобили,мотоцикли,јахта,рибарски чамци, кади кабини, ски чамци , единицата е исто така добра за спа кади, quad велосипеди, голф коли,UTV,АТВ и RV Пакет содржина : 1 PCS x Морските Радио GR306 1 Pair x Морски Јазик 1 PCS x Белата Радио Антена.Содржи 100mm воздух-суспензија woofer со 25mm tweeter Максимална моќност : ракување со 50 w По Зачестеност одговор : 80 - од 20.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката