• Новак
OnePlus Nord N200 5G Случај, OnePlus Nord N200 Паричникот Случај, со Екран Заштитник,СТП Кожна врвка за околу Рака Картичка Слотови Shockproof Заштитна прекривачот Телефон Случај за 1+ Nord

OnePlus Nord N200 5G Случај, OnePlus Nord N200 Паричникот Случај, со Екран Заштитник,СТП Кожна врвка за околу Рака

DEN 234.96
Производот е достапен

Достапност

*СТП&TPU материјал може да го заштитите вашиот уред од вода, нечистотија и намалувањето на напукнување.Овие очила се специјално хемиски третирана, што го прави 3 пати посилен отколку нормално очила.Една страна џеб за пари и сметки. [Мулти Функција] : Нашата One Plus Nord N200 5 G паричникот случај има 3 Картичка Слотови за возење лиценца или кредитни картички. *Магнетна компонента е доволно силен да се задржи на случај цврсто затворени,но не боли кредитни картички. [Високо Квалитетни Материјали] : На One Plus Nord N200 5 G поклопецот е составен од Премиум кожа наменета не само за заштита од гребење и паѓање, туку и зголемување на севкупната естетика на вашиот случај.Материјал : СТП назад+Мека TPU капак.Боја : Црна Компатибилни Модели : One Plus Nord N200 5 G Карактеристики : *Прецизни Cutouts за лесен пристап до сите копчиња, без отстранување на кожа случај. [Услуги на клиентите] : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да одговори на нив.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката