• Новак
Конска Опашка Екстензии За Коса Со Drawstring Конска Опашка Продолжување За Црни Жени Синтетички Црвено Конска Опашка На Афро Кадрава Пони Опашка Hairpiece Долга Брановидн?

Конска Опашка Екстензии За Коса Со Drawstring Конска Опашка Продолжување За Црни Жени Синтетички Црвено Конска

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Висок квалитет на топлински отпор синтетички влакна, мека на допир, мала тежина, свилен како човечка коса, не сјајна, изгледа убаво и природно, се вклопуваат со вашата коса perfectly Length : 18 Inch Texture : Откачен кадрава Ponytail Weight : 140g9 боја опции : #1/#4А - /#M4/#12/#613 C/#30/#33/#118/#6 P613.Тежина : 140g.Нема штета за вашата коса. Удобен за носење.Лесно да се носат.нормално коса екстензија може да фрли малку во прв пат се носи, само се тресат исклучите пролевање косата и не грижете се.Природно додавање на должината и волуменот на вашите сопствени пони опашка, тоа не само што може да се користи како конска опашка, но исто така се користи за да се направи прекрасна висока-топ пунџа.Висок квалитет на синтетички брановидна конска опашка, коса е густа и меки со жив виткање текстура, совршено се вклопува со вашата коса.

Декларирани спецификации

Material:
High quality heat resisting synthetic fiber, soft touch, light weight, silky as human hair, not shiny, looks beautiful and natural, blend with your hair perfectly

Комплементите на стоката