• Новак
35mm Алуминиум Din Железнички Фиксна Стега Зацврсти Клип за Монтажа Реле(35mm 5-дупка матирано црна)

35mm Алуминиум Din Железнички Фиксна Стега Зацврсти Клип за Монтажа Реле(35mm 5-дупка матирано црна)

DEN 179.76
Производот е достапен

Достапност

Изработен од квалитетни алуминиумски материјал, цврсти и издржливи.Матирано површината на Din железнички фиксна стега има добра отпорност на абење.Постојат различни големина на фиксна прстиња за да изберете од.Погоден за одредување на 35mm din железнички.Нашата Услуга : Ние се стремиме да обезбедиме највисок квалитет на производот и најдобар клиент искуство, ако не сте целосно задоволни, ве молам само да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време. 1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Изработен од квалитетни алуминиумски материјал, цврсти и издржливи. 3. Ffrosted површина има добра отпорност на абење. 4. Постојат различни големина на фиксна прстиња за да изберете од. 5. Погоден за одредување на 35mm din железнички.

Декларирани спецификации

Material:
Aluminum
Options:
 
#1 20mm 3-hole frosted white :
#2 20mm 3-hole frosted black :
#3 35mm 2-hole :
#4 35mm 5-hole frosted white :
#5 35mm 5-hole frosted black :
#6 45mm 5-hole :
#7 80mm frosted :
#8 100mm frosted :
Package weight:
Approx. 8-40g
Package list:
1 * 35mm Din Rail Fixed Clamp :

Комплементите на стоката