• Новак
BINO Пластовидно 2 Ниво Проширување Чевли Рек - 6-12 Пар Чевли Полица Кула за Чување на Организаторот, Црна

BINO Пластовидно 2 Ниво Проширување Чевли Рек - 6-12 Пар Чевли Полица Кула за Чување на Организаторот, Црна

DEN 551.76
Производот е достапен

Достапност

2-НИВО ЧЕВЛИ РЕК – BINO е простор за заштеда на енергија проширување чевли рек складирање до 12 Пара чевли кога целосно да се прошири.ПЛАСТОВИДНО - BINO е 2-Ниво и 4-Ниво чевли полици се дизајнирани со цел да бидат рангирани.Го прилагодите вашиот чевел складирање за да одговара на вашите потреби.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ - Чевли Рек Организатор Е Направен од трајни и високо-квалитетни материјали, изградена за да ви нуди долгорочно решение за складирање.БРЗО и ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Чевли рек полица доаѓа со што може да се види инструкциите за да го направи собранието бриз.ДИМЕНЗИИ : Мерки околу 44.75 x 9 х 14 инчи (Dxšxv) кога целосно да се прошири.BINO Пластовидно 2 Ниво Проширување Чевли Рек - 6-12 Пар Чевли Полица Кула за Чување на Организаторот, Црна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката