• Новак
Искра Хартија за Крпи, Разиграните Отпечатоци, Pick-a-Големина, 6 Пребројувањето на 110 Листови За Тркалаат, 110 Листови (Пакување од 6)

Искра Хартија за Крпи, Разиграните Отпечатоци, Pick-a-Големина, 6 Пребројувањето на 110 Листови За Тркалаат, 110

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Искра Хартиени Крпи со Жед Џебови се прифатлива начин да го одржите вашиот дом чист и светол.Овој пакет на Искра Хартиени Крпи има 110 2-ply листови за тркалаат да се добие работа.Полна Големина листови се подготвени за секојдневна, малку мензи и се издвојува со око-фаќање, шарени цртежи.Направи Светла Избор.Совршен за секојдневно чистење, бришење надолу кујна и бања countertops, храна првично, сјајна стакло и огледала, и повеќе. 6 РОЛНИ ROLLOS -302.5 КВАДРАТНИ.FT 28.1m2 -110 2-PLY ЛИСТОВИ ЗА ТРКАЛААТ -11 INX6 IN 27.94cm X15.24cm.Кога станува збор за секојдневни, малку мензи Искра хартиени крпи се одличен избор за едноставен, евтин & ефикасно чистење рутина.Тие се толку корисно, можеби ќе сакате да се тркалаат во многу Соба.Чистење на кујната?Проверете!Дали вашето домашно милениче остави хаос?Нема проблем, Искра ви се опфатени.Тие се дури и одлична за уметности и занаети, отворено и on-the-go.И така, ние се запрашаме : зошто да плаќаат повеќе за секојдневна малку мензи?Знаете што е чудно?Плаќаат премногу да се исчисти секојдневниот малку мензи.Тоа е зошто заштеда на пари на Искра хартиени крпи е секогаш светла идеја.Еве еден интересен факт : Искра хартиени крпи со Жед Џебови се повеќе од само убава, тие се исто така силни и абсорбента.Бидејќи тие работат добро насекаде во куќата, можете да го користите нашите хартиени крпи за расчистување на работни места, големи и мали - без разлика дали тоа е истури во кујната, а dribble на подови, или on-the-go, се истури.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката