• Новак
15.7 x 23.6 Животинско Бања Килим Симпатична Бања Килим Бања Мат Не се Лизга Мека Туш Килим Микрофибер Вода Абсорбента Дебели Бушава патосници, Машина Перат, Портокал Tab

15.7 x 23.6 Животинско Бања Килим Симпатична Бања Килим Бања Мат Не се Лизга Мека Туш Килим Микрофибер Вода Абсорбента

DEN 527.76
Производот е достапен

Достапност

СУПЕР АБСОРБЕНТА : Изградени на висок степен на микрофибер материјали, оваа симпатична бања килим може да апсорбира 5 пати на вода во неколку секунди да се исуши нозете брзо и направете ја вашата бања подови суви и чисти.УДОБЕН & ЛУКСУЗЕН : Особено мека и дебели microfibers исто така, може да помогне во олеснување на притисокот и замор на нозе, да испорачуваат супериорна удобност кога сте на чекор да излезе од туш или када секое време.АНТИ-ПРОПАДНА ПОДДРШКА : TPR подлога, силна лепливоста сигурно костец подот и го задржува килим во посакуваното место, заштита на вашето семејство безбедност, дури и ако има вода на подот.ПОВЕЌЕ намени : совршен дизајн ќе биде совршено се совпаѓа со спалната соба, кујна и бања декорација.Покрај редовната употреба, тоа е одлична опција за вашите миленици за да уживате во спиењето на овој мат.МАШИНА ПЕРАТ : Вие само треба да едноставно се фрли на мат во машина за перење, измијте со ладна неутрален детергент, и бања мат ќе биде како нов повторно.Тоа е толку лесно да се справи и да се грижи, па така не се грижите за тоа добивање на влакна off.Брзо се апсорбира водата од вашите нозе, обезбедување на кадифен поткрепа и утеха underfoot.Против Пролизгување дизајн може да помогне во одржување килими во местото на подови.Миење на Грижа : Машина за миење ладно, не кајгана, собори сува ниска.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката