• Новак
MACXCOIP Хексадецимален месо тело Вежба Малку Сет,13 Компјутери ХСС М2 Титаниум Пресврт Вежба Малку Сет за Нерѓосувачки Челик, Метал, Дрво, Челик, Пластика, Брзи Промени

MACXCOIP Хексадецимален месо тело Вежба Малку Сет,13 Компјутери ХСС М2 Титаниум Пресврт Вежба Малку Сет за Нерѓосувачки

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

Титаниум Слој : Класичен ХСС М2 конструкција со титаниум слој за способност и издржливост.Сечење на работ е појачани и усовршуваа за острина и функциите на дијалог-бесплатна дизајн со редови сечење на заби за да се обезбеди прецизни countersinking и чиста, мазна дупки.Брзо се Менува : 1/4-инчен хексадецимален месо тело се вклопува во сите 1/4" хексадецимален месо тело моќ вежби, лесно и безбедно и направи за заклучување во брзо-промена на чак.Организиран Носителот : Секој малку е доделен дупка во вежба малку носителот со големина на кешот за лесно складирање и брз организација.Вклучува Големина : 13 Големини : 1/16", 5/64", 3/32", 7/64", 1/8", 9/64", 5/32", 11/64", 3/16", 13/64", 7/32", 15/64", 1/4".Погоден : Погоден за Нерѓосувачки Челик, дрво, јаглероден челик, челик лист, fiberboard, гума, иверица, ПВЦ, пластика итн. 13 Компјутери Хексадецимален месо тело Вежба Малку Сет High Speed Челик Материјал : ХСС М2, Титаниум Слој Агол Точка : 135 Степен Flute Тип : Спирала месо тело Тип : Хексадецимален месо тело Големина: 1/16"(1.59 mm), 5/64"(1.98 mm), 3/32"(2.38 mm), 7/64"(2.78 mm) 1/8"(3.18 mm), 9/64"(3.57 mm), 5/32"(3.97 mm) 11/64"(4.37 mm), 3/16"(4.76 mm) 13/64"(5.16 mm), 7/32"(5.56 мм),15/64"(5.95 mm) 1/4"(6.35 mm).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката