• Новак
Списанието се Печати Ад: 1982 Suzuki ГШ-650E Мотоцикл, 673 cc, USD 2599,Перформанси Над Сите - Пргав, Брз, Економски

Списанието се Печати Ад: 1982 Suzuki ГШ-650E Мотоцикл, 673 cc, USD 2599,Перформанси Над Сите - Пргав, Брз, Економски

DEN 406.80
Производот е достапен

Достапност

Оригиналниот 1-страница боја Реклама од списание.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат и мала светлина хартија несовршености.Изборот рекламирање; Подготвени за обликување.Кампањата Година : 1982 Година, Suzuki.Оригиналниот 1-страница боја Реклама од списание.Не постер или препечатуваат.Околу 8 X 11 инчи.Може да има светлина работ носат и мала светлина хартија несовршености.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката