• Новак
Црна Патка Бренд Сет од 5 Домашна Организација 10 Прилагодливи Бела Пластика Закачалка Држачот (5)

Црна Патка Бренд Сет од 5 Домашна Организација 10 Прилагодливи Бела Пластика Закачалка Држачот (5)

DEN 47.76
Производот е достапен

Достапност

Вклучува (5) - Прилагодливи Закачалка На Сопствениците.Мерења 10"D x 2.25"H x 1.25"D. Зачувате простор - да го инсталирате во вратите, кабинети, ѕидови.НЕ вклучува хардвер (бара 2 завртки).Accommodates повеќе закачалки.Оваа прилагодлив држач за пропелер е совршен околу куќата, во гаража или во канцеларија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката