• Новак
Inkbird Термометар и Hygrometer Smart Sensor Data Logger со Водоотпорен Надворешни Сонда Магнет Сигнализација за Android и iOS Користи за Складирање на Храна Подготовка Влекачи Инструмен?

Inkbird Термометар и Hygrometer Smart Sensor Data Logger со Водоотпорен Надворешни Сонда Магнет Сигнализација за

DEN 2076.00
Производот е достапен

Достапност

【Точни .Вклучете BT во вашиот мобилен телефон;.Додадете сензор и се пар со вашиот паметен телефон;.Заврши врска;.По изборот на апликацијата сцена, на Стан ќе ја прикаже моменталната температура и влажност на податоци.Max складирање на податоци е 30,000 поени. ( Претходни податоци ќе бидат избришани ако тоа е запишано над 30,000 поени).Можете да видите колку пати тоа е евидентирано на стан дијаграм интерфејс;.Може да извезува податоци во CSV форматот и испратете го на вашиот e-mail слободно. 1 x Data logger. 1 x Надворешни Сонда. 1 x Упатството за Корисникот.Ве молиме имајте предвид дека внатрешен сензор нема да работи додека приклучок во надворешен сензор на температура.Бидејќи upgradation на ПАКЕТИ(Software Development Kit)на најновата верзија 26,потребно е да се започне GPS за да го означите вашиот став за скенирање BT уред,кои се применливи за верзијата со почеток од 23. - Бесплатна IOS и Android АПЛИКАЦИЈА за следење на температурата и влажноста на воздухот во секое време - СТАН поддржува мулти јазик, °C /°F на владата и производ со магнет база на - Еден телефон за да се поврзете повеќе од еден IBS-TH1 во исто време.И еден IBS-TH1 може да биде поврзан со повеќе од еден телефон во исто време - Поддршка надворешни сонда и податоци рекорд интервал можат да бидат прилагодливи - Поддршка за апликација сценарио за избор и прилог - Алармот и податоци историја приказ на достапните.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката