• Новак
5pcs Пластични Храна Контејнери Жита Тестенини Складирање

5pcs Пластични Храна Контејнери Жита Тестенини Складирање

DEN 467.76
Производот е достапен

Достапност

5pcs различни големини храна контејнери.Транспарентен дизајн, да се идентификува храна лесно.Капацитет : 1440ml, 960ml, 720ml, 480ml, 300ml.Големина : 200 x 150 x 90mm, 180 x 130 x 80mm, 160 x 120 x 70mm, 140 x 100 x 60mm, 130 x 90 x 50mm.Одлично за здрав живот (лесно cleanup).Објектот Описи : -100% Нов.-5pcs различни големини храна контејнери.-Транспарентен дизајн, да се идентификува храна лесно.-Со лесно се прелива капаци.-Големина : 200 x 150 x 90mm, 180 x 130 x 80mm, 160 x 120 x 70mm, 140 x 100 x 60mm, 130 x 90 x 50mm.-Капацитет : 1440ml, 960ml, 720ml, 480ml, 300ml Package : Храна контејнери x 5 Item Спецификации : Главни Боја : Бриши/Transparent Material : Plastic No.на Контејнери : 1-5 Brand : Unbranded Unit Тип : LCountry/Регион на Производство : ХОНГКОНГ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката