• Новак
Толку Убавина Про Помине Уметност на доградба на Акрилни Нокти УВ Гел Лажни Совети Clipper Машина

Толку Убавина Про Помине Уметност на доградба на Акрилни Нокти УВ Гел Лажни Совети Clipper Машина

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

100% Сосема Нов и со Висок Квалитет.Тоа може да се намали Квадратен облик и тркалезна форма ноктите.Тоа е погоден за домашна употреба и професионални нокти салон.Материјал : Пластични и Нерѓосувачки Челик.Боја : Црна.Карактеристики : професионална и софистицирани помине clipper за природни прст ноктите и лажни ноктите.Бренд Нови, Високо квалитетни, трајни доволно за вашето секојдневно користење.Количина : 1* помине clipper (Само на ноктите clipper вклучен, други позадина предмети во слики не се во пакет) ве Молиме имајте во предвид : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Може да постојат ситни неизбежна мери отстапувања,но тие се прифатливи.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката