• Новак
Zttopo Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max, 2 во 1 Кожа Патент кој се одвојува Магнетни 11 Картичка Слотови Пари Џеб Покрие со Екран Заштитник Случај Паричнико

Zttopo Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 13 Про Max, 2 во 1 Кожа Патент кој се одвојува Магнетни 11 Картичка

DEN 266.40
Производот е достапен

Достапност

СОВРШЕН МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН ЗАШТИТА : Подарок toughening филм да може ефективно да се заштити вашиот екран, додека телефонот школка може да се заштити вашиот телефон назад, да играте на сигурно.Answer : ___________________________ Note : Само компатибилни со i Phone 13 Про Max 【6.7"】.МОЌНА МАГНЕТНА ЗАДНИОТ ПОКЛОПЕЦ : Кога ќе се стави на мобилен телефон во случај на магнетни задниот капак, тоа ќе биде цврсто фиксирани, но сосема е лесно да се оддели, и магнет ќе не влијае на користењето на мобилните телефони, кредитни картички, и така натаму.Тоа би можело да успее во апсорбирање на удари и отпор на штета од Случајно Паѓање.-ЗАБЕЛЕШКА- Бидејќи Магнетни назад во случај ќе сериозно да влијае врз безжична ефикасноста на полнење на вашиот Телефон.ве молиме да ги исклучите случај кога треба безжично полнење.МУЛТИ ФУНКЦИЈА : 11 картичка слотови, 3 пари кеси, 1 мобилен телефон школки, го направат вашиот живот и работа повеќе погодно.Професионални Отстранлив Паричникот Дизајн, што ќе ви овозможи да носат повеќе кредитни картички, семејни фотографии, и пари.Состанок на вашата сите-ден потреби надвор.Погоден за Мажи, Жени, девојки, и Тинејџери од сите возрасти.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Се направени од премиум избрани кожа, обезбедувајќи ви удобно рака чувства.Без разлика во шопинг, партија, состанок или посетете клиенти.овој паричник случај ќе ви даде дополнителни овластувања на личноста и шарм.Исто така, тоа ќе биде убав подарок за вашиот љубовник, вашето семејство и вашите пријатели.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Доживотна гаранција и најдобра услуга на клиентите да ги заштитите вашите вредни инвестиции.Пакет : 2 во 1 i Phone 13 Про Max Монтажни Магнетни Кожен Паричник Случај X 1. Калено Стакло Екран Заштитник X 1. Телефон случај рака X 1. Боја : Сина-зелена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката