• Новак
SSLine Тешки-Должност Челик Количка Градина Количка со Четири Тркала,Дома Комунални Двор Вагон Тревник Комунални Количка со Голем Капацитет и Повлечете Рачка за Трев

SSLine Тешки-Должност Челик Количка Градина Количка со Четири Тркала,Дома Комунални Двор Вагон Тревник Комунални

DEN 2616.00
Производот е достапен

Достапност

【Повеќенаменски Градина Количка】 - Нашата количка е одличен градина асистент за вас за транспорт на тешки стоки,идеален за патио, магацински и фарма итн. 【Трајни & Цврстата Структура】 - Ова се тешки-должност двор количката е направена од челик материјал и прав-обложени црвена боја,која може да се направи посилна и носат за долготрајна употреба. 【Голем Капацитет Количка】 -Ова двор количка, има голем капацитет и лесен-за-депонија дизајн,може да држи многу тули, прекривка, растенијата и повеќе.Насликани челична рамка е лесен за чистење, заштеда на напор. 【Разноврсна се Справи & Пневматски Гуми】 - На ергономски дизајниран не се лизга се справи со е безбедно да се користи и заштитува вашите раце, што го прави полесно и удобно за вас да се повлече стоки.4 гумени тркала се погодни за различни терени. 【Лесно да се Соберат】 - Над димензии : (38 x 17 x 31)" (L x D x H).Доаѓаат со сета дополнителна опрема и алат,тоа е лесно за вас да го инсталирате.Бродови од НАС магацин,ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас.Вовед : Нашата Градина Вагон Количка е погодна за работи правилно во различни средини како што се тревник и ридот.Тоа е светла и силна, па дури и постари лица може лесно да се користи за да се носат тешки предмети.Карактеристики : 1. Лесно Собрание 2. Супер капацитет 3. Хуманизирано дизајн 4. Високо квалитетни суровини 5. Светлината и издржливи Спецификации : 1. Материјал : Челик 2. Боја : Црвена & White 3. Димензии : (38 x 17 x 31)" / (97 x 43 x 78)cm (L x D x H) 4. Производ Тежина : 27.3 кг / 12.4 кг Пакет Вклучува : 1 x Градина Вагон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката