• Новак
Winco Дрвени Underliner за APL-12, 12-Инчен

Winco Дрвени Underliner за APL-12, 12-Инчен

DEN 635.52
Производот е достапен

Достапност

Winco производи се направени за да се задоволат високите барања на кујната.Доверлив и сигурен.Winco производи се движат од tabletop да кујнски прибор за подготовка на храна и материјали.Winco производи се користат од страна на сите foodservice и туристичката индустрија експерти во светот.Добар квалитет на производот.Winco е доверлив и сигурен бренд во професионални кујни за повеќе од 20 години.Нашите комерцијални линии на производи, кои се движат од tabletop да кујнски прибор за подготовка на храна и за материјали, се користи од страна на сите foodservice и туристичката индустрија експерти во светот.Додека нашите производи се направени за да се задоволат високите барања на ресторан кујна, ние сме возбудени за да сега да ги направи достапни за сериозни дома готвач.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката