• Новак
Училишни Ранци Девојки Сончоглед Bookbag водоотпорен Schoolbag Деца Изолација Ручек торба и Молив случај (Сончоглед - Црна)

Училишни Ранци Девојки Сончоглед Bookbag водоотпорен Schoolbag Деца Изолација Ручек торба и Молив случај (Сончоглед

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

Ранец сет вклучува девојки сончоглед bookbag, една изолирана ручек tote и молив случај.Тие се направени од издржлив и практични висок квалитет на оксфорд ткаенина.Голем Капацитет сончоглед Деца Ранци, повеќе џебови, се вклопува 15 инчи лаптоп/15 инчи Mac и додатоци, 3inches врзивно/папки, учебници и материјали, итн.Совршена како училиштен ранец,лаптоп ранец,секојдневно се користат,пешачење, кампување,велосипедизам, работат надвор,кратко патување ранец итн.Убава појавување 3 парчиња bookbag со печатење сончоглед дизајн.Погоден за неврзан ден употреба и за студентите кои одат на училиште и колеџ.Модерен и супер кул.Совршен ранец за вас и вашиот пријател.Димензии - Тинејџерите Ранец : H17.7"XL11.8"XW5.5 X7.7", Ручек торба : H7.5"XL10.2"XW7.1", Молив случај : L8.7"XW4.3";.Овој здрав ранец е поместена ремени за удобност, поместена перница заштита за лаптоп или таблет и поместена перница за да го заштитите вашиот назад кога ќе го носат нешто тешко.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката