• Новак
ChapStick Ограничено Издание На Торта Тесто (12 Парчиња)

ChapStick Ограничено Издание На Торта Тесто (12 Парчиња)

DEN 653.52
Производот е достапен

Достапност

Chap Stick Торта Тесто вкус lip balm е фан фаворит за причина.Во прилог на помагање на усни да се чувствуваат мека, тоа едноставно неверојатни вкусови.Замислете се во можност да го носат вкус на торта тесто околу вас во текот на целиот ден, 100% вина-бесплатно!Секој пат кога ќе се постигне во вашиот џеб, повлечете ја надвор и лизгајте на тоа, на вашите усни, ќе добиете бакнеж од мазна сладост.Ќе сакате да ја споделите со светот и ние не обвинуваат вас – Торта Тесто Chap Stick е високо Insta-достоен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката