• Новак
iPad воздухот 4 Тастатура Случај со Глувчето,Backlits Монтажни Тенок Тастатура,Флип Folio Smart Покрие со Тастатура за Жени (iPad air 4 (10.9 инчен), Розова)

iPad воздухот 4 Тастатура Случај со Глувчето,Backlits Монтажни Тенок Тастатура,Флип Folio Smart Покрие со Тастатура

DEN 1344.00
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Компатибилни Модели】Ултра-тенок Безжична Тастатура за Случај за Apple i Pad Воздухот 4 Generation10.9 инчен 2020 ослободување(број на модел на A2324/A2072/A2316/A2325);. 【Позадинско осветлување тастатура случај】супер лесен за носење кога сте во канцеларијата или дома, ,на копчињата со позадинско осветлување,нашата тастатура случај ви нуди паметни, стилски и практично решение за вашите секојдневни потреби. 【Магнетни Монтажни Тастатура 】Силна Magnetically Монтажни Безжична Тастатура + Стојат + Носење + Изграден во молив држачот. 【Изграден во Молив Носителот】овој паметен покрие со вграден-во Молив Носителот држи вашиот Apple Молив во лесно стигнат до (ПЕНКАЛО, НЕ се ВКЛУЧЕНИ). 【Саќе Дизајн】внатрешниот слој обезбедува Саќе мрежа шема перница дека може да објави над 80% повеќе топлина од Apple i Pad случаи. 【Потпирачот Функција】Удобно користење i Pad за било каква задача од пишување белешки за да гледате видеа на користење i Pad во својата родна форма на таблета на владата;.i Pad Воздухот 4 Случајот со Тастатура Молив Носителот - 7 Боја позадинско осветлување Монтажни Безжична Тастатура - Тенок Кожа Folio Smart Покритие за i Pad 10.9 2020 година.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката