• Новак
Мојот Lello Headband Стара Ткаенина Цвет Кластер Бебе - Бебе - Дете - Девојка Еластичен Еластична Слонова Коска

Мојот Lello Headband Стара Ткаенина Цвет Кластер Бебе - Бебе - Дете - Девојка Еластичен Еластична Слонова Коска

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Големина : 9 месеци - 8 години (14" - 16.25" главата турнеја) *ве Молиме имајте во предвид дека секое дете е различно и главата circumferences може да се разликуваат во голема мера.Ве молиме мерка на вашето дете главата за да се обезбеди овие headbands ќе биде добро се вклопуваат.Состојба : Brand New од мало дисплеј картичка - вклучува 1 стара цвет кластер бебе headband.Стил/Повод : Бутик стара шик, гроздобер фото проп, layette, свадба, празници, специјални прилики, dressy.My Lello бренд - направени во САД.Гроздобер боја тема.Прекрасен склоп на ткаенина цвеќе на мек и еластичен пати во текот еластична headband.Кристал и мушка акценти на мешавина на стара излитен ткаенина и tulle цвеќиња.Оваа headband е совршен за гроздобер фотографија додатоци и други специјални прилики.Големина : 9 месеци - 8 години (14" - 16.25" главата турнеја) *ве Молиме имајте во предвид дека секое дете е различно и главата circumferences може да се разликуваат во голема мера.Ве молиме мерка на вашето дете главата за да се обезбеди овие headbands ќе биде добро се вклопуваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката