• Новак
Мото Еден 5G Аце Случај,Motorola 5G Аце Паричникот Случај,со Екран Заштитник,СТП Кожна врвка за околу Рака Картичка Слотови Мека TPU Shockproof Заштитна прекривачот Телефон Слу

Мото Еден 5G Аце Случај,Motorola 5G Аце Паричникот Случај,со Екран Заштитник,СТП Кожна врвка за околу Рака Картичка

DEN 234.96
Производот е достапен

Достапност

5 D лак работ] : 2.[Она што Ќе Добиете] : Motorola Мото Еден 5 G Аце Флип Случај inclueds : 1 ПАРЧИЊА на Висока Дефиниција екран заштитник,1 кожна врвка за околу рака 1 телефон случај паричник. 1 x Motorola Мото Еден 5 G Аце Случај + 1 X Motorola Мото Еден 5 G Аце Стакло Екран Заштитник. [Мулти Функција] : Нашата Motorola Мото Еден 5 G Аце паричникот случај има 3 Картичка Слотови за возење лиценца или кредитни картички.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката