• Новак
Star Wars R2-D2 3D Дрво Загатка & Модел Слика за Полнење (81 Компјутери) - Изградба & Боја на Вашиот Сопствен 3-Д Филм Droid Играчка - Празник Образовни Подарок за Децата & Возрасни

Star Wars R2-D2 3D Дрво Загатка & Модел Слика за Полнење (81 Компјутери) - Изградба & Боја на Вашиот Сопствен 3-Д

DEN 407.52
Производот е достапен

Достапност

На Incredi Builds Star Wars R2-D2 книга и 3 D Дрво Модел Слика за Полнење карактеристики на не-го-си, paintable, приспособливи и колекционерски 3-D играчки дрвени модел врз основа на Star Wars филмови!.Придружните 32-страница книга е полна со информации за R2-D2 —од неговите основни способности за неговата најпознатите херојски интергалактички авантури—и полни со неверојатни снимки од Star Wars филмови.Патентираната загатка interlocking заеднички технологија создава солидна, слободна стои дрво модел и доаѓа со лесен-за-следење чекор-по-чекор инструкции - Без лепак или алатки е потребно!.Го прави голем дар!Star Wars фанови од сите возрасти можат да истражуваат својата креативност со бескрајни можности за прилагодување!.Изработени од еко-пријателски, FSC заверена дрво.Возраст : 12+.Парчиња : 81. Вештина Ниво : Напредни.Собрани мерења : 2.56 x 2.56 x 3.9 инчи.Галаксии на инспирација чекаат на вашите креативни допир!.Галаксии на инспирација чекаат на вашите креативни допир!.Галаксии на инспирација чекаат на вашите креативни допир!.Галаксии на инспирација чекаат на вашите креативни допир!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката