• Новак
BQFLZY Стакло Separatory Инка Килибар Separatory Инка Borosilicate Стакло Тешки Ѕид Конусна Транспарентен Separatory Инка со 24/29 Зглобовите, 250ml/500ml

BQFLZY Стакло Separatory Инка Килибар Separatory Инка Borosilicate Стакло Тешки Ѕид Конусна Транспарентен Separatory

DEN 3505.20
Производот е достапен

Достапност

★ Стакло separatory инка може да посебна течности на различни густини, и почист екстракција може да се направи на работа повеќе точни. ★ Мазна површина, таписерии изработка, едноставна структура, удобен операција и high-end изглед. ★ Високо-квалитетни материјали и парична казна изработка прават хемиски експерименти посовршен. ★ Тоа е направен од висок borosilicate стакло материјал, силни и издржливи, и високо ниво на транспарентност. ★ Лесно да се носат, што се користи за научни експерименти, наставата, учењето, демонстрации, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката