• Новак
Харли-Дејвидсон Бар & Shield Логото Decanter во Собата, Рака Разнесени Поставите HDL-18746

Харли-Дејвидсон Бар & Shield Логото Decanter во Собата, Рака Разнесени Поставите HDL-18746

DEN 386.40
Производот е достапен

Достапност

Вклучува 1 бар и штит во облик на decanter, 2 чаши и 2 црна кожа coasters.Handblown decanter со капацитет од 750 милиметри.Очила функција гравирани бар и штит лого.Coasters функција врежана бар и штит лого.Секој увеселителен парк има димензија од 4 инчи.Харли-Дејвидсон Бар & Shield Decanter во Собата, HDL-18746. Ги креваш духови и импресионира вашите гости со Харли-Дејвидсон Бар & Shield Decanter во Собата.Совршен за повик или формална забавна софистициран стил е сигурен да биде во центарот на вниманието.Комплетен сет вклучува рака разнесени 750 ml Бар & Shield облик decanter, две 10 мл.карпи очила со гравирани Бар & Shield логото, и две црна кожа coasters (4" дијаметар) со врежана Бар & Shield лого.Decanter Димензии : 6.75" (W) X 7" (H) X 2.5" (D).HDL-18746.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката