• Новак
ДПИ Патка Хоризонт Јакна

ДПИ Патка Хоризонт Јакна

DEN 1662.72
Производот е достапен

Достапност

12 мл., 100% памук каменолом-изми Болдер Крпа™ платно.Патент затворање. 12 мл., 100% памук каменолом изми Болдер Платно?платно.најлон quilted поставата со контраст крои.zip-преку инка јака.капка опашка со платно со кои се соочува.тешки метали патент кој има ДПИ ПАТКА се повлече.Класичен стил ги комбинира со солиден платно изградба да се создаде Дпи-Патка® Хоризонт машка јакна.Тоа е дизајниран со мека, најлон-quilted обвивка, и zip-пред фуста fastens да инка јака.Многу џебови обезбеди простор за сите ваши essentials.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката