• Новак
iDesign крупните, InterDesign Фрижидер, Замрзнувач и Провизии за Складирање Сад – Храна Организатор Корпа за Кујна, Јасно

iDesign крупните, InterDesign Фрижидер, Замрзнувач и Провизии за Складирање Сад – Храна Организатор Корпа за Кујна,

DEN 503.76
Производот е достапен

Достапност

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ СКЛАДИРАЊЕ : Идеален за отпадоци за кујна, канцеларија, бања, комунални или перење соба.Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.Изградена во рачки направи организаторот бин лесно да се слајд, се укине и да ги отстрани за лесно restocking, што го прави совршен за преносни складирање потреби.Направени од издржлив, храна безбедно BPA free пластика, јасен, отворен дизајн дава максимална видливост, па можете да го најдете она што го барате и без движење на контејнерот.Овој сестран складирање бин е идеален за организирање shelving или фиоки во секоја соба низ дома, од храна објекти за канцелариски материјал, занает материјали, медицина шишиња или производи за чистење.Inter Design : иновативни производи, исклучителна вредност.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Попуст не се однесува на дигитални содржини.ИЗДРЖЛИВИ & ХРАНА БЕЗБЕДНО : Направен од силна, BPA free пластика, складирање фиока мерки 10" x 5" x 8".ЈАСНИ И ВИДЛИВИ : Јасен, отворен топ дизајн за visibility – за да најдат предмети без да се движи на сад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката