• Новак
Паркинг Оклоп 3.6 - (36 Широк x 12 Високи) Внатрешна/Надворешна Крајната Задниот Браник Заштитник, Челик Засилен Ремени, Најголем & Thickest Браник Стража, Челик Засилен Реме

Паркинг Оклоп 3.6 - (36 Широк x 12 Високи) Внатрешна/Надворешна Крајната Задниот Браник Заштитник, Челик Засилен

DEN 1678.80
Производот е достапен

Достапност

36" x 12" Браник Заштита Област *** ВРЕМЕТО ОТПОРНИ ГУМЕНИ МАТЕРИЈАЛ ***.Водоотпорен Челик Засилен Ремени - СРС Ремени (Помага да се Одврати Кражба). 2" ЕКСТРА Дебели Hi-Густина Пена Core - УЛТРА BRITE Сребро Безбедност Лента.Мека Анти-Пропадна Пена Влошки Зад Багажникот Ремени (Мека На Боја Заврши). "Флекс-Тело" Структура им Овозможува на Паркинг Оклоп Да Flex Околу Контурите на Вашиот Браник.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид ДЕКА ПАРКИНГ ОКЛОП Е ДОСТАПЕН ВО 3 ГОЛЕМИНИ (36", 42" и 48").Ве МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ го НАШИОТ ДРУГИ ПАРКИНГ ОКЛОП ОГЛАСИ ЗА ОВИЕ ГОЛЕМИНИ На Parking Armor 3.6 е рацете надолу, најдобра и најефикасна заден браник автомобил заштитник на пазарот.2" густа пена јадро е лесен и совршен за амортизирање паркинг испакнатини.Времето е отпорен на гума-како материјал е погодна за отворен улица паркинг како и паркинг гаражи. *** ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОЧИТАТЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ *** 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот багажникот и брана може да се приспособат на производ големина (36", 42" или 48") вие сте во потрага да се купи. 2. На Parking Armor производи се и висок и широк, затоа НЕ се препорачуваат за браници кои се многу тесен или задното мотор возила.НАПОМЕНА : за соодветно опремени Parking Armor НИКОГАШ не треба да го блокира, маска или доаѓаат во контакт со вашето возило е издувни цевки(s).Производ контакт со жешка издувни цевки може да ги оштети и двата производот и вашето возило.Parking Armor е дизајниран за употреба на паркирани возила само!Никогаш не се вози или да работат на возило со Parking Armor виси надвор од возилото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката