• Новак
Omnicharge Omni 20 | Тешко Заштитни Случај И со Поместена Внатрешниот за Сите Ваши Дополнување Опрема | Elasticated Внатрешниот Џеб за Кабли и Конектори Совети

Omnicharge Omni 20 | Тешко Заштитни Случај И со Поместена Внатрешниот за Сите Ваши Дополнување Опрема | Elasticated

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

Нашите Заштитни за носење е совршен за патување решение за вашата Omni 20, лесно преносливост на луѓе во движење.Компактен (5.5" x 5.1" x 2.0") и светлина-тежина (4.12 мл) овој случај, лесно се вклопуваат во речиси секоја торба.Специјално дизајниран да ги заштити вашите Omni 20 овој случај е конструиран за да се долготрајни со своите shockproof изградба и издржливи времето отпорни технологија.Флексибилни внатрешни работи рака обезбедува индивидуализира решение за да ги задржи сите на вашите кабли уредно.Omnicharge Заштитна Case Features : The Omni заштитни случај е дизајниран со shockproof изградба и издржливи времето отпорни технологија.Флексибилни внатрешни работи рака обезбедува индивидуализира решение за организирање на сите кабли.На Omnicharge заштитни случај е направен од висок квалитет на синтетички кожа.Со трајни обвивка и мека внатрешни работи покривачки, тоа ќе се обезбеди заштита за вашиот Omnicharge од несреќи и гребнатини.Детали : Надворешни димензии : 5.5" x 5.1" x 2.0"Тежина : 4.12 oz Material : СТП+ЕВА+СОМОТ ве Молиме Note Case само!На Omnicharge и други додатоци не се Вклучени.Пакетот Вклучува : 1 x Omnicharge за Носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката