• Новак
Okuyonic Тежински Тренинг Вест, Прилагодлив Максимална Тежина 20 КГ Маскирна со 16 Песок Торби за Вежбање Јакна Вест за Обука за Тркачи за Спортски Тренинг

Okuyonic Тежински Тренинг Вест, Прилагодлив Максимална Тежина 20 КГ Маскирна со 16 Песок Торби за Вежбање Јакна

DEN 672.00
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Маскирна платно.Најновите композитни материјали, со својот дизајн роман, убава форма, светли бои, безбедноста и удобен за носење, лесен за употреба, така што ова ќе се најдобар избор.Оваа вест е прилагодлив со 16 песок кеси (и назад), максимална тежина до 20 КГ, во вест е со само празни sandbags (не песок или тежина вклучени во sandbags, можете да додадете тежина себе).Погоден за спортисти,полицијата,спортски наставниците,итн.Одлично за воена/обуки на полицијата, патеки, спортски тренинг и некој друг гледа да додадете отпорност на нивните тренингот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката