• Новак
Вермонт Одлеаноци 1301275A Бар Решетки за Големи Winterwarm 1280 2100

Вермонт Одлеаноци 1301275A Бар Решетки за Големи Winterwarm 1280 2100

DEN 2158.80
Производот е достапен

Достапност

Мерење : 24-3/4" Долго.Одговара : Големи Winterwarm Ложишта 1280. Одговара : Големи Winterwarm Ложишта 2100. Го заменува стариот дел број 130-1275. ОЕМ Вермонт Одлеаноци дел.Замена бар решетки за Вермонт Одлеаноци печки на дрво.Решетки е 24-3/4 долго.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката