• Новак
UpBright 24V AC/DC Адаптер Компатибилен со Кодак i1200 i1210 i1220 i1300 i1310 i1320 i2400 i2600 i2800 Скенери јас 1200 јас 1210 јас 1220 јас 1300 јас 1310 јас 1320 јас 2400 јас 2800 2600 Скенер 24VDC Напојување

UpBright 24V AC/DC Адаптер Компатибилен со Кодак i1200 i1210 i1220 i1300 i1310 i1320 i2400 i2600 i2800 Скенери

DEN 359.76
Производот е достапен

Достапност

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 24 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Кодак i1200 i1210 i1220 i1300 i1310 i1320 i2400 i2600 i2800 Скенери јас 1200 јас 1210 јас 1220 јас 1300 јас 1310 јас 1320 јас 2400 јас 2600 јас 2800 Плус Sheetfed Скенер 24 VDC 1.875 НА DC24 V 1875m A 45 W 24.0 V Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Up Bright Нова Глобална 24 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Кодак i1200 i1210 i1220 i1300 i1310 i1320 i2400 i2600 i2800 Скенери јас 1200 јас 1210 јас 1220 јас 1300 јас 1310 јас 1320 јас 2400 јас 2600 јас 2800 Плус Sheetfed Скенер 24 VDC 1.875 НА DC24 V 1875m A 45 W 24.0 V Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката