• Новак
Smokey Розова Чипка Пред Перика Краток Боб Влакна Синтетички Перика За Дама Висока Температура Влакна На Косата Страна Дел На Косата Влечете Кралицата Перики Партија

Smokey Розова Чипка Пред Перика Краток Боб Влакна Синтетички Перика За Дама Висока Температура Влакна На Косата

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

За Нега на коса На перика, исто така, имаат потреба од нега, по употреба.Кога тоа е заврши,го користите косата игли да го поправи вашиот губење на назад,наместо на врвот.Нашите боење технологија е многу вешти.Подобро е дека ќе се поправи од напред,назад,лево и десно страни.Прилагодување на whipstitch страна на вашата косата,да го поставите на вашата коса со свој прсти.Перика Носи Чекори 1.Ако не ви се допаѓа перика, или сакаат да се вратат, ве молиме да не го сечеме на чипка, ви благодарам многу.Ако грижа, ве молиме падна слободно да контакт пред цел.Се тркалаат на косата бендови во насока на крајот.Надевам дека ќе уживате во нашите перика.Љубезно ве потсетам : иако сите фотографии се преземени од страна на вистинските објект, можеби малку боја разликата се должи на осветлување и го следи итн.Се водат на косата нето-со рацете,да се стави на вашиот врат од вашиот челото.Стави whipstitch страна надолу,притиснете на другата страна со двете раце и повлечете ја нагоре додека нето опфатени вашата коса.Таа е рачно изработени од страна на професионални квалификувани работници.Нежно чешел косата од крајот на перика со специјален чешел.Чешел низ мал број на косата со прстите.Оваа квалитет на топлина пријателски влакна може да биде до 180 степен Centigrade, и тоа може да се загрева и стилизирана како ви се допаѓа.Запомнете да ја чувате перика исклучување на решение за 15-25cm со мала количина кога spreying,особено во центарот на перика крајот.Таа е медиум просечната големина со прилагодливи рака кој може да одговараат на повеќето главата големина.Најдобри желби за вас!.Ако имате било каков проблем,ве молиме падна слободно да contant со мене.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката