• Новак
Игла Pin Безбедност Круг Перница за Носител со Еластична лента за околу Рака DIY Комплет за Шиење Случаен Боја&Шема за Безбедност

Игла Pin Безбедност Круг Перница за Носител со Еластична лента за околу Рака DIY Комплет за Шиење Случаен Боја&Шема

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Боја & Шема : Random Durable и Корисни.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Издржливи и Корисни.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Издржливи и Корисни.Деликатна изработка.Издржливи и Корисни.Држи вашиот иглички и игли безбедно и на дофат.Издржливи и Корисни.Големина : 6cm x 3cm/ 2. 36" x 1. 18" ( Прибл. )Боја & Шема : Random Keeps вашиот иглички и игли безбедно и на дофат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката