• Новак
Паметни Се Готви Cooksmart Suzani Тестенини Калај, Мулти

Паметни Се Готви Cooksmart Suzani Тестенини Калај, Мулти

DEN 474.48
Производот е достапен

Достапност

Производителот гаранција може да не се применува.Тестенини Калај.Гроздобер Колекција Suzani врвот и на дното на границата дизајн во aubergine, портокал и вар зелена.Храна Безбедно. 8.5 cm дијаметар x 31.5 cm висока.Ги Чисти само со влажна крпа и исушете веднаш; за Појавување на елементи на располагање.Гроздобер колекција suzani дизајн во aubergine, портокал и вар зелена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката