• Новак
BQFLZY 500ml Цилиндрични Separatory Инка Borosilicate Стакло Separatory Инка Тешки Ѕид Висока Температура Отпор Лабораторија Стакло со 24/29 Зглобовите

BQFLZY 500ml Цилиндрични Separatory Инка Borosilicate Стакло Separatory Инка Тешки Ѕид Висока Температура Отпор

DEN 2143.92
Производот е достапен

Достапност

◆ Мазна површина, таписерии изработка, едноставна структура, удобен операција и high-end изглед. ◆ Високо-квалитетни материјали и парична казна изработка прават хемиски експерименти посовршен. ◆ Тоа е направен од висок borosilicate стакло материјал, силни и издржливи, и високо ниво на транспарентност. ◆ Стакло separatory инка може да посебна течности на различни густини, и почист екстракција може да се направи на работа повеќе точни. ◆ Лесно да се носат, што се користи за научни експерименти, наставата, учењето, демонстрации, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката