• Новак
2 парчиња светилки drl Дење Работи Светла Одговара За Nissan Altima 2019, Високи Перформанси Водоотпорен Пред Магла LED Светилка Замена на Делови - MCL478AY

2 парчиња светилки drl Дење Работи Светла Одговара За Nissan Altima 2019, Високи Перформанси Водоотпорен Пред Магла

DEN 3600.00
Производот е достапен

Достапност

✔Автомобил светлина ефект : Бела светлина : Дење работи светлина,Жолта светлина : Го јачина на светлина.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Делови, работна сила и превозот вклучени.Не deductibles или да се додаде на трошоците.Супер светла може да се направи вашиот автомобил повеќе око-фаќање и во голема мера се подобри возачки безбедност.Поради нашите напредни постојан струја, технологија, светло реагира брзо, предупредување ефект е очигледна.За да го купе со различни временски услови и од условите на патот, дење работи светлината е добра во shakeproof, водоотпорен.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета. ✔Инсталација (со упатства) : Едноставно гром на LED светилка и жица до сите постоечки 12 V DC извори на енергија, светилка ќе се совршена замена за стари или скршени. ✔Модел : светилки drl Дење Работи Светлото Само се Вклопуваат За Nissan Altima 2019, ве молиме потврдете го вашиот модел информации пред да го купат, а ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме. ✔Карактеристики : Наменети за конкретни модели, во споредба со стандардните светилки, LED извор на светлина е посветла, троши помалку енергија, и има стабилна светлина излез.Светилки drl Автомобил дење работи светилки може да им помогне на автомобили, камиони, автобуси и други возила да се направи автомобили повеќе видлив по инсталацијата, ефикасно ја подобрува возење безбедност модели Применливи само : За Nissan Altima 2019 Производ : светилки drl Автомобил дење работи светла Употреба позиција : пред автомобилот Материјал : LED / ABS Работен напон : DC12 V Пакување : 1 пар на Автомобил дење работи светла Затоа што дење работи светла се високо ефикасни, енергија-заштеда, водоотпорен и shockproof, високо-квалитетни и издржливи, тие се добар избор за Инсталација : со инструкции за инсталација, ако ви треба нашата помош во инсталацијата, ве молиме контактирајте со нас, нашиот персонал за услуги на корисниците ќе ви одговори во рок од 24 часа Забелешка : ве Молиме отстранувате пред инсталацијата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката