• Новак
Пиш Оние Бебе Девојки Огромен Класичен Grosgrain Коса Поклон на Barrette w/Јазол Заврши Центар

Пиш Оние Бебе Девојки Огромен Класичен Grosgrain Коса Поклон на Barrette w/Јазол Заврши Центар

DEN 311.28
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Висок квалитет на Американската-направени grosgrain лента.Топлина запечатени рабовите нема да кавгата.Прилог : Barrette.Приближна Големина : 7.25" x 5" (3" Лента).Класичен уште трендовски изглед, дека сите девојки ќе сакаат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Еден од нашите најголеми лакови!Голема коса лакови се дефинитивно во стил, и на нашиот Голем Класичен Grosgrain Лак на barrette е совршен за создавање дека "навиваат коса поклон" изглед за вашите деца или постари девојка.Пиш Оние дизајни се еден-на-еден вид, бидејќи нема друг лак има нашата потпис "циклуси", и многу од нашите бои и дезени се ексклузивни за нашиот бренд.Ние создаваме, рака вратоврска, а внимателно да се провери квалитетот на секој додаток за да бидете сигурни дека секоја Пиш Оние производ е достоен на врвот исклучи било модерен гардероба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката