• Новак
Божиќ Помине Уметност Налепници Decals Помине Уметност Материјали Тема Божиќ Снег Дрво Целулоза Помине Фолија 3D Помине Уметност Додатоци 12 Мрежи се Меша Бојата Помин

Божиќ Помине Уметност Налепници Decals Помине Уметност Материјали Тема Божиќ Снег Дрво Целулоза Помине Фолија 3D

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

【Божиќ Помине Уметност Парчиња】Пакет доаѓа со 12 дизајни 3 D Божиќ помине уметност decals, богата количина за вас да се дизајнира различни помине уметност стилови Вклучени исклучителна модели, што е доволно да DIY вашиот Божиќ помине уметност. 【Совршен Божиќ Подарок】3 D помине decals изгледа живописни и lifelike во избрани живописни бои, секое парче е привлечна и убава, лесна за да додадете повеќе шарм и сјај на ноктите; идеален подарок избор за вашите пријателки, вашата мајка, или жена, убав за домашна употреба и ноктите салон, да додадете повеќе Божиќ атмосфера и да се создаде празнично чувство. 【Високо Квалитетен Материјал Да се Применуваат】Нови помине уметност дрво целулоза материјал, безбедно и безопасно, повеќе погодна за жени и деца.Одлично да се фокусираат или пополнување забава во Родител-Дете време. 【Функција на Дрвна Целулоза Помине Уметност】површината е ретро мат текстура, помек да одговара на површината на ноктите, и дебелина е поголема од ласерски sequins да имаат 3 D ефект. 【Продавачот Услуга】Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Ви благодарам многу.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката