• Новак
EsTong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан Филм Кит Погоден За Носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns Вреќа За Спиење

EsTong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан Филм Кит Погоден За Носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns

DEN 1026.96
Производот е достапен

Достапност

4 во, ширината на нога : 50cm/19.Со симпатична дизајн, кој се одвојува ракави, кога ќе ја отстраните ракав, тоа може да се користи како вест спиење торба, по можност од три патент и quilted јака дизајн, тоа е погодно за вашето бебе во и надвор од спиење торба, бебето може да се водат слободно и заднината.L : должина : 100cm/39.На вреќа за спиење доаѓа со рака ткаенината за да се спречи гребнатини на вашето бебе е лице и ракавите се обезбеди дополнителна топлина за да се задржи вашето бебе топло.4 во, рамо ширина : 31cm/12.5 во, рамо ширина : 29cm/11.Ако имате било какви дополнителни прашања во врска со ова, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail, ние и ветуваме ќе одговори назад во текот на 24 часа.КАКО ДА се ИЗБЕРЕ ВИСТИНСКИОТ THICKNESSThe tog оценка или тежината на спиење торба ја одредува нејзината дебелина и затоа како топло држи вашето бебе.Во прилог, тоа им помага на бебето да спијат подобро и посигурно.4℉ на собна температура.4-77℉ на собна температура. 100% висок квалитет чешлани памук, супер меки удобно даде прекрасен сон состојба, да ги задржи топло но не над загреана. Производи' боја може да имаат мала боја разлика од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и поинаква светлина на животната средина.5 Tog : погоден за пролет, есен и зима, за употреба во 55.5 Tog : погоден за ладна зима, за употреба во 32-55.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката