• Новак
UpBright Нови 18V AC/DC Адаптер за Замена за Beatbox Преносни 777-00012-00-А 777-00010-00-Б 777-00020-01-А 810-00052-00 Говорникот Клупа 18VDC 3.33 Напојување Кабелот Кабелот на Полначот на ПСУ

UpBright Нови 18V AC/DC Адаптер за Замена за Beatbox Преносни 777-00012-00-А 777-00010-00-Б 777-00020-01-А 810-00052-00

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нови 18 V AC / DC Адаптер за Замена За beatbox преносни 777-00012-00-А 777-00010-00-Б 777-00020-01-А 810-00052-00 Победи од Страна на д-Р Дес Beatbox Пренослив Безжичен Звучник Клупа 18 VDC 3.33 Е да го Вклучите Режимот I. T. E. Напојување Кабелот Кабелот на Полначот Mians ПСУ.Се вклопува beatbox преносни МСП BTS PTBL BX - DK Б.К 777-00010-00-8 810-00052-01 PBB AMER ПОТ 0712-013012 777-00144-00-А 870-00068-01-06 UPBB НИ ПОТ 1212-003219 777-00116-00-А 777-00144-00-Б 870-00067-01-06 UPBB НИ Б.К 1213-002009 998-00071-03 998-00072-03 900-00068-01 810-00052-01 PBB AMER ПОТ 0812-014247 Победи од Страна на д-Р Дес Beatbox Пренослив Безжичен Звучник Клупа.Up Bright Нови 18 V AC / DC Адаптер за Замена За beatbox преносни 777-00012-00-А 777-00010-00-Б 777-00020-01-А 810-00052-00 Победи од Страна на д-Р Дес Beatbox Пренослив Безжичен Звучник Клупа 18 VDC 3.33 Е да го Вклучите Режимот I. T. E. Напојување Кабелот Кабелот на Полначот Mians ПСУ CECCCROHS 100-240.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката