• Новак
ATHLIO 1 или 2 Пакет Mens Компресија Панталони Работи Хулахопки Тренингот Leggings, Ладно и Суво Технички Спортски Baselayer

ATHLIO 1 или 2 Пакет Mens Компресија Панталони Работи Хулахопки Тренингот Leggings, Ладно и Суво Технички Спортски

DEN 527.52
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. *Предупредување : Точно на големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу*(EX : Големина "Големи препорачува" - Големина за 6" 215 кг.) (EX : Големина на "Медиум" 5'9"165 кг.).ATHLIO Компресија Панталони за Мажите се направени од Полиестер Спортски од страна на Броеви е нашиот слоган.Нашата цел е одржување на рамнотежа помеѓу практичност и функционалност.Да се постигне нашата цел, Нашата линија има специјално дизајниран извонредна activewear врз основа на ергономски дизајн технологија за супериорни перформанси за секој вид на внатрешна и надворешна тренингот.Дизајниран за апсорбирање на мускулите, вибрации и спречување на замор на мускулите.На compressive одговара ефикасно го поддржува вашето тело, додека подобрување на ефикасноста и забрзување на времето за опоравување.Erogomic Дизајн.Извонредна технологијата за компресија со ATHLIOs најновите ергономски дизајн.Неограничен Број На Истегнување.ATHLIOs еластичен изградба нуди целосна мобилност со максимална удобност и трајност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката