• Новак
Пакет од 4, Дрво Ѕид Куки, Дабови Дрвени Куки Ѕид Монтирани, Гроздобер Една Кука Шапка Рек Крпа Закачалка Ѕид Организатор

Пакет од 4, Дрво Ѕид Куки, Дабови Дрвени Куки Ѕид Монтирани, Гроздобер Една Кука Шапка Рек Крпа Закачалка Ѕид Организатор

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

и идеален за вашиот дом, entryway, дневна соба, купатило , кујна, перална, кафе бар, градина.★ Дрво Ѕид Куки Големина : 15cm Должина, 2.Одржување на вашиот дом уредни ,особено во мали простори.Како Модерна, Среден век, Селски Куќа, Гроздобер, Нордиските.Инсталирање на завртки, tighen на саканиот агол.Во Минималистички стил, никогаш не надвор од тренд и одговара на различни домашниот ентериер. ★ Oakmaterial, здрав и еко-пријателски, убава и елегантна текстура,Цврсто дрво конструкција со висок квалитет хардвер,Силни и Цврсти доволно,Секоја кука е завршено со еден еко-пријателски природни масла да го изнесам природната убавина на дрво жито.Убаво виси за Бејзбол Капи, зимски Капути, Јакни, Шалови, Purses, Чадор, Ремени, Ранци, Облека, за купот на решетката, филџани кафе.Изработени од дабово материјал, убава и елегантна текстура, цврсто дрво конструкција со висок квалитет хардвер, силен и здрав enough Hand-боја со природен восок од нафта, ограничуваше во колче за заштита на растителни влакна и создава заштитен слој го опкружуваат knob, правејќи ја сјајна и да се обезбеди секој еден со висок квалитет и долго време used The Минималистички стил, никогаш не надвор од тренд и одговара на различни домашниот ентериер.Вежба две дупки на ѕидот, вметнете две пластични подлога во ѕидот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката