• Новак
СМ SunniMix 10pcs Пластични Безбедност Играчка Очи со Сјајот Неткаени & Миење за мечето Кукла Одлуки DIY Материјали - Сина, 20mm

СМ SunniMix 10pcs Пластични Безбедност Играчка Очи со Сјајот Неткаени & Миење за мечето Кукла Одлуки DIY Материјали

DEN 167.52
Производот е достапен

Достапност

Answer : ___________________________ Note : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ Мали делови.Не е за деца.Материјал : Пластични и Nonwoven.Боја : Како на сликата шоу.За аматерски DIY кукла производство занает. 10 Парчиња 16/18/20/24mm Круг Пластични Јасно Безбедност Очи + Сјај Неткаени + Washerfor Одлуки мечето Кукла Животински видови Занаети.Опис : 10 Парчиња 20mm Круг Пластични Јасно Безбедност Очи + Сјај Неткаени + Washerfor Одлуки мечето Кукла Животинско Crafts For аматерски DIY кукла производство craft Note : ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ Мали делови.Не за children Color : Како слика show Material : Пластични и Nonwoven Use пинцети да nip за миење, топлина тоа со полесни, залепени на фитинг, што е повеќе удобен и не е лесно да се падне off Specification : Големина : 20mm - Очи со Дијаметар : 20mm / 0.79 инчен; Висина : 15mm / 0.59 инчен; Подлошки Дијаметар : 14mm / 0.55 inch Package Вклучува : 10 Парчиња Круг Пластични Јасно Безбедност Eyes10 Парчиња Сјајот Nonwovens10 Парчиња Подлошки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката