• Новак
Коноп И Колкот и Заеднички Chews Мека – ја Поддржува Мобилноста и да се Промовира Здрава Колковите и Зглобовите за Кучиња, Органски Извори (60 Count)

Коноп И Колкот и Заеднички Chews Мека – ја Поддржува Мобилноста и да се Промовира Здрава Колковите и Зглобовите

DEN 754.32
Производот е достапен

Достапност

ПОДДРЖУВА КОЛКОТ И ЗАЕДНИЧКИ ЗДРАВЈЕ ЗА КУЧИЊА опоравува од повреда или високи милениче здравје.Коноп има природни смирувачки ефекти и да ги достави релаксација на кучиња кои се борат со болка колковите и зглобовите.Доаѓа во лесно да се администрира мека џвакање форма дека вашето домашно милениче ќе уживате.УБЛАЖУВА БОЛКИ, БОЛКИ И ВОСПАЛЕНИЕ од секојдневните активности, поддршка на мобилност и унапредување на релаксација да помогне да се направи вашето домашно милениче поудобно.ПОДДРЖУВА ЗДРАВ ИМУНОЛОШКИ СИСТЕМ, нудејќи совршен сооднос на Омега 3 и Омега 6 масни киселини и комплетни протеини со сите 20 аминокиселини кои се природни антиоксиданси кои придонесуваат за вашето куче е здравје.ОРГАНСКИ ИЗВОРИ : природен додаток направени преку органски земјоделски методи.ГМО,-бесплатно, без евтини додатен масла и се произведува преку одржливи методи кои не decimate критична животинскиот свет.БЕЗБЕДНОСТ : Овој производ е безбеден за кучиња од сите раси и големини над 12 недели, со правилно дозирање.Коноп И Хип & Заеднички Куче Chews Мека Да Се Задржи Вашето Куче Активен!Администрирана орално за време или после оброк за најдобри резултати.Органски.Произведено во САД. 60 chews мека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката