• Новак
F Fityle 2 X Тиква Pin Перница Pincushion со Складирање Случај за Шиење Занает

F Fityle 2 X Тиква Pin Перница Pincushion со Складирање Случај за Шиење Занает

DEN 287.76
Производот е достапен

Достапност

* Уникатен тиква во облик на pin перница со чување, атрактивна и око-фаќање. * Совршен подарок за шиење ентузијасти, почетници, crafters и така натаму. * Го задржува вашата иглички и игли фиксна и е безбедно. * Корисна големина за шиење кошница или на вашата мала алатка торба. * Сосема нов и висок квалитет.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Единствени во облик на тиква pin перница со чување, атрактивна и око-фаќање - Држи вашиот иглички и игли фиксна и е безбедно - Корисна големина за шиење кошница или на вашата мала алатка торба. - Совршен подарок за шиење ентузијасти, почетници, crafters и така натаму.Спецификација : - Материјал : Памук, Метал - Size : Прибл. 7.6 x 7.1 cm / 2.99 x 2.79 инчен - Боја : Random Package Вклучува : 2 Парчиња Pin Cushions Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката