• Новак
Nicunom 4 Пакет Ткаени Складирање Кутија Коцка Кошница за Отпадоци Сад Кутија, Најлон Складирање Кошница за Плакарот, Салон, Фиока, Полица, Канцеларија Divider Организатор

Nicunom 4 Пакет Ткаени Складирање Кутија Коцка Кошница за Отпадоци Сад Кутија, Најлон Складирање Кошница за Плакарот,

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

Пакетот вклучува 4 пакет различни големина ткаени чување на кутии, 1 голема големина : 11" x 11" x 4.1"(L×W×H), 1 средна големина : 10.2" x 5.1" x 3.7(L×W×H), 2 мали димензии : 5.1" x 5.1" x 3.7"(L×W×H), перат.На пациентот складирање кутија се направени од издржлив најлон лента, со челична жица цевка рамка за да се одржи обликот, доволно цврста и не е лесно да се биде искривена како крпа фиока.Тоа е одлично за чување на предмети за домаќинството, канцелариски материјали, кујнски прибор, мали играчки, сувенири, фотографии, занаети, бебе материјали, празник украси, козметика, toiletries, облека и така натаму.Добри организатори за семејството соба, дете соба, кујна, перење област, бања, спална соба, канцеларија.Може да се користи во градите, во плакарот, bookcase, маса, салон фиока, провизии, контра, маса, кабинет.Коцка Кошница Кантите задржи намирници и додатоци организиран и лесно достапни за сите видови на луѓе : бебе, деца, ученик, наставник, жена, маж; за сите цели : играчки, намирници, undergarments.Рамките на чување на кутии се вметнуваат со челична жица, која може лесно да се користи за долго време, поради својот висок квалитет и материјал, оксидација отпор, отпорност на вода.Овие плакарот кошеви нудат лесна складирање и одеднаш може прават вашата куќа или стан чувствуваат tidier и почиста.Тие може да се користи во повеќе соби во текот на домот, како што кујнски, перење област, бања, спална соба, дневна соба, итн.Ткаени кошница е одлично за чување на предмети за домаќинството, канцелариски материјали, кујнски прибор, мали играчки, сувенири, фотографии, занаети, бебе материјали, празник украси, козметика, toiletries, облека и така натаму.Тоа се задржи намирници и додатоци организиран и лесно достапни за сите видови на луѓе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката