• Новак
Детелина Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP CE320A (HP 128A) | Црна

Детелина Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP CE320A (HP 128A) | Црна

DEN 1893.36
Производот е достапен

Достапност

Детелина remanufactured печатач касети се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат HP бренд квалитет на печатење, страница принос и сигурност.Еколошки : Remanufactured од оригинална HP рециклирани кертриџ. 2-годишната гаранција со 100% учинок гаранција.Компатибилен Хардвер : HP Color Laser Jet Pro CM1415, CP1525 NW.Страница Принос : 2000 Боја : Црна.Детелина Imaging е боја касети за ласерски се развијат со користење на state-of-the-art боја тонер во постојан квалитет кој што ја врши, како и, или подобро отколку Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) касети.Ако сте во потрага за високо-квалитетен производ со 100% учинок гаранција, Детелина Слики има решение за вас.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката